Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Zemědělská stavba a pozemky v Blatně (LN)

Aktuální stav dražby:
nevydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
221 EX 837/12
Vyřizuje:
drazby@eurakovnik.cz
Odhadní cena:
181.720,- Kč
Nejnižší podání:
121.147,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, zemědělská stavba
Okres:
Louny

Související dokumenty

Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Zemědělská stavba a pozemky v Blatně (LN)Zemědělská stavba a pozemky v Blatně (LN)Zemědělská stavba a pozemky v Blatně (LN)Zemědělská stavba a pozemky v Blatně (LN)Zemědělská stavba a pozemky v Blatně (LN)Zemědělská stavba a pozemky v Blatně (LN)Zemědělská stavba a pozemky v Blatně (LN)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Pozemky se nachází v okrajové části obce Blatno, z hlediska komerční využitelnosti se jedná o výhodnou polohu. Na pozemcích parc. č. 1/1 a parc. č. 1/3 se nachází stavba stodoly se zděnou svislou nosnou konstrukcí. Pozemky parc. č. 121/2 a parc. č. 236/7 přiléhají k pozemkům parc. č. 121/1 a parc. č. 236/1 (oba na LV 236) a tvoří pruh o šířce 3 m. Stavby jsou na konci životnosti, nejsou udržované a nejsou ani nijak využívány, kromě stavby stodoly na pozemcích parc. č. 1/1 a parc. č. 1/3, která je v současné době využívána (bez nájemní smlouvy) k chovu drobného hospodářského zvířectva. Stavba na pozemku parc. č. St. 156 je bývalé sociální zařízení česáčů chmele, bez vnitřního vybavení. Jedná se o stavbu na cizím pozemku. Stavba na pozemku parc. č. St. 165 je bývalá vodárna, v současné době jsou zachované pouze základy, obvodové zdivo a pultová střecha se silně poškozenou krytinou. Jedná se o stavbu na cizím pozemku. (více ve znaleckém posudku)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace