Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Podíl 1/6 pozemků v Dolním Žlebu (Děčín/DC)

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
připravovaná
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
221 EX 2567/18
Vyřizuje:
drazby@eurakovnik.cz
Odhadní cena:
0,- Kč
Nejnižší podání:
0,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, pozemek
Okres:
Děčín
Podíl 1/6 pozemků v Dolním Žlebu (Děčín/DC)Podíl 1/6 pozemků v Dolním Žlebu (Děčín/DC)Podíl 1/6 pozemků v Dolním Žlebu (Děčín/DC)Podíl 1/6 pozemků v Dolním Žlebu (Děčín/DC)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Předmětem připravované dražby je spoluvlastnický podíl ve výši 1/6 na pozemku parcelní č. St. 44/2 o výměře 15 m2, druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří – zbořeniště, a na pozemku parcelní číslo 592 o výměře 215 m2, druh pozemku ostatní plocha – jiná plocha, vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Děčín, na listu vlastnictví č. 20 pro obec Děčín, katastrální území Dolní žleb.

Pozemky se nachází v obci Dolní Žleb, která tvoří XIV. místní část Děčína, území je součástí CHKO Labské pískovce.

V případě zájmu o předmětné nemovité věci kontaktujte Exekutorský úřad Rakovník, se sídlem Husovo náměstí 22, 269 01 Rakovník, za účelem dojednání dalšího postupu (vč. případného předložení znaleckého posudku), a to ideálně e-mailem (drazby@eurakovnik.cz) nebo do datové schránky (ID 2cgurcg).

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace