Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Podíl 1/3 rodinného domu s pozemky ve Světci (TP)

Aktuální stav dražby:
nevydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
221 EX 2977/16
Vyřizuje:
drazby@eurakovnik.cz
Odhadní cena:
200.000,- Kč
Nejnižší podání:
133.333,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Teplice

Související dokumenty

Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Podíl 1/3 rodinného domu s pozemky ve Světci (TP)Podíl 1/3 rodinného domu s pozemky ve Světci (TP)Podíl 1/3 rodinného domu s pozemky ve Světci (TP)Podíl 1/3 rodinného domu s pozemky ve Světci (TP)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Pozemek parc. č. St. 71, jehož součástí je stavba č.p. 45, je umístěn v centru historické zástavby obce Světec, v dostatečně kapacitní slepé ulici, která se u domu č.p. 45 rozšiřuje na parkovací plochu. V ulici jsou k dispozici veškeré inženýrské sítě. Pozemek parc. č. St. 71, který tvoří jednotný funkční celek s pozemkem parc. č. 5/1, je zhruba z poloviny zastavěn rodinným domem č.p. 45 a vedlejší stavbou, nezastavěná plocha tvoří malý uzavřený dvůr. Na východní hranici pozemku parc. č. St. 71 navazuje malá zahrádka ohraničená dřevěným plotem. Dům č.p. 45 je přízemní zděný objekt, který je štítovou stěnou přistavěn k sousednímu objektu. Na vnějších omítkách je patrné zvětrávání a opadávání vlivem vlhkosti, obnažené zdivo je viditelně zvětralé. Střecha je sedlová, střešní krytinu tvoří pálené tašky. Okna jsou dřevěná dvojitá, vstupní dveře dřevěné náplňové. Vnitřní vybavení domu, nebylo možné zjistit. Stáří domu je odhadováno na 100 let, stavebně-technický stav viditelných konstrukcí je špatný. (více ve znaleckém posudku)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace