Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Podíl 1/2 rodinného domu s pozemky Ve Zdislavicích (BN)

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
221 EX 1141/14
Vyřizuje:
drazby@eurakovnik.cz
Odhadní cena:
800.000,- Kč
Nejnižší podání:
533.333,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Benešov

Související dokumenty

Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Podíl 1/2 rodinného domu s pozemky Ve Zdislavicích (BN)Podíl 1/2 rodinného domu s pozemky Ve Zdislavicích (BN)Podíl 1/2 rodinného domu s pozemky Ve Zdislavicích (BN)Podíl 1/2 rodinného domu s pozemky Ve Zdislavicích (BN)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Jedná se o samostatně stojící rodinný dům umístěný na stavební parcele nepravidelného tvaru. Dům je hmotně složen ze dvou částí – dvoupodlažní část domu a k němu přistavěná část domu v úrovni 1. NP (veranda). Dům se jeví (obhlídka byla provedena z veřejných prostor) jako zčásti podsklepený, nepravidelného půdorysného tvaru se sedlovou střechou a s plochou střechou v části, představující verandu. Nosná svislá konstrukce je zděná, nosná vodorovná konstrukce je pravděpodobně železobetonová. Okna jsou dřevěná, stejně jako venkovní dveře. Komín je zděný cihelný, je osazen hromosvod. Vytápění je pravděpodobně zajištěno pomocí kotle, ohřev teplé vody může být pomocí elektrických ohřívačů. S ohledem na stav objektu zjištěný z vnějších prostor lze usuzovat na původní, spíše minimálně udržovaný, stav interiérů. Stavební parcela parc. č. St. 215 je zcela zastavěna rodinným domem č.p. 147. Pozemková parcela parc. č. 161/3 je užívána jako zahrada ve funkčním celku s rodinným domem a nachází se na ní venkovní úpravy a trvalé porosty okrasného charakteru. (více ve znaleckém posudku)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace