Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Podíl 1/2 rodinného domu s pozemky v Pařezí (Chotýšany/BN)

Aktuální stav dražby:
zaplaceno
dražba byla zrušena z důvodu zaplacení dlužené částky

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
221 EX 3021/13
Vyřizuje:
drazby@eurakovnik.cz
Odhadní cena:
1.075.000,- Kč
Nejnižší podání:
716.667,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Benešov

Související dokumenty

Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Podíl 1/2 rodinného domu s pozemky v Pařezí (Chotýšany/BN)Podíl 1/2 rodinného domu s pozemky v Pařezí (Chotýšany/BN)Podíl 1/2 rodinného domu s pozemky v Pařezí (Chotýšany/BN)Podíl 1/2 rodinného domu s pozemky v Pařezí (Chotýšany/BN)Podíl 1/2 rodinného domu s pozemky v Pařezí (Chotýšany/BN)Podíl 1/2 rodinného domu s pozemky v Pařezí (Chotýšany/BN)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Rodinný dům č.p. 5 se nachází v okrajové části obce Chotýšany v místní části Pařezí v řadové zástavbě jako samostatně stojící. Jedná se o přízemní, zděný, pravděpodobně nepodsklepený dům s využitým podkrovím pod sedlovou střechou s polovalbami, krytou pálenými taškami. Na zadní část rodinného domu navazuje přízemní dřevěná kůlna s pultovou střechou, krytou povlakovou krytinou IPA. V obci Chotýšany je možné napojení na inženýrské sítě – elektro, hloubkovou kanalizaci a obecní vodovod. Pozemky leží v mírně sklonitém terénu a jsou přístupné po veřejné zpevněné komunikaci, parkování je možné na vlastním pozemku. Pozemky p.č. 1317/5 a p.č. 1469/3 netvoří jednotný funkční celek s přístupem přes nezpevněné pozemky, jsou zemědělsky obdělávané (v současnosti jsou pozemky využitelné pouze pro zemědělské účely). Na části pozemků se nachází náletové dřeviny plevelného charakteru. (více ve znaleckém posudku)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace