Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Zahradní chata v Horním Litvínově (Litvínov/MO)

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
221 EX 1181/17
Vyřizuje:
drazby@eurakovnik.cz
Odhadní cena:
145.000,- Kč
Nejnižší podání:
96.667,- Kč

Informace o dražbě

Začátek dražby:
23.10.2019, 10:00
Konec dražby:
23.10.2019, 10:30
Dražební jistota:
34.000,- Kč
Minimální příhoz:
1.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rekreační objekt
Okres:
Most

Související dokumenty

Dražební vyhláška
Znalecký posudek
Zahradní chata v Horním Litvínově (Litvínov/MO)Zahradní chata v Horním Litvínově (Litvínov/MO)Zahradní chata v Horním Litvínově (Litvínov/MO)Zahradní chata v Horním Litvínově (Litvínov/MO)Zahradní chata v Horním Litvínově (Litvínov/MO)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Stavba bez čísla popisného/evidenčního, umístěná na stavební parcele č. 2257/247 v katastrálním území Horní Litvínov (pozemek je majetkem České republiky a vlastníku stavby je pronajímán prostřednictvím Státního pozemkového úřadu), se nachází uvnitř zahrádkářské kolonie. Jedná se o dřevěnou zahradní chatu, nosná konstrukce je dřevěná, oboustranně obíjená, založená na betonové desce. Nízká vazníková střecha je pokrytá lepenkou, klempířské konstrukce (žlab a svod) jsou z pozinkovaného plechu. Stavebně-technický stav chaty je zhoršený, údržba je prováděna jen sporadicky. Ke stavební parcele č. 2257/247 přiléhá parcela č. 2257/248 – zahrada o výměře 398 m2, přičemž pozemky jsou užívány společně na základě nájemní smlouvy. Zahradní díl je ohraničen plotem z pletiva a ocelových sloupků, v plotu jsou osazena vrátka stejného provedení. Okolní zástavbu tvoří objekty stejného určení, v místě je proveden rozvod elektřiny a užitkové vody (více ve znaleckém posudku).

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace